Domů O mně

O mně

Ahoj, jsem Denča, je mi 29 let, už to není žádná sranda, táhne mi na 30 😀 a právě přišel čas, abych aktualizovala stránku o mně.

Ještě do nedávna jsem tu měla, že mi je 27 let, že bydlím v Praze se svým partnerem a našim pejskem, že ráda vymetám každou kavárnu a že kdyby byl kavárenský povaleč povoláním, tak jsme milionáři :D.

Teď už tomu tak není … vrátili jsme se zpátky na sever, alespoň po dobu mateřské „dovolené“ och, jak nevhodné tomu říkat dovolená 😀 😀 😀 , protože, jak už vyplývá z této věty, jsem maminkou a život už se netočí kolem toho, kde si dáme kafe, jaké město navštívíme, jasně pořád cestujeme, ale především vychováváme ten nejkrásnější dar, který je pro nás celý vesmír. Nicméně, na mém blogu najdete spoustu motivace, inspirace a selfceare článků. Selfcare, jak mě určitě už znáte, mám fakt ráda a ráda předávám něco, co pomohlo mě ostatním, vám, mým čtenářům. Na blogu najdete i spoustu receptů, které mimo jiné najdete i v mém e-book, který je narvaný k prasknutí motivací, různých výzev, cvičení a mnoho dalšího. Zakoupit ho můžete zde na mém blogu. 

Budu se těšit na vaše komentáře, zprávy a zpětnou vazbu. 

Jako vždy mějte se krásné a #BeHappyAlways, 

D.